Interaktivní učebny

Váš stávající triptych (dubno) umíme zrekonstruovat na interaktivní posuvný systém. Touto rekonstrukcí se dá ušetřit za tabuli a zvedací systém a náklady na pořízení systému jsou podstatně nižší. Možnost použití hodin Smartboard a Activboard.

dubno

Snímač + projektor + držák projektoru + projekční fólie

56.880,- s DPH

Kombinovaná tabule DBW 300

dvojita tabule

Kombinace interaktivní tabule a keramické tabule. Díky rozměru tabule 300×120 cm můžete najednou interaktivně promítat na jednu část tabule a druhou část popisovat fixem.

18.900,- bez DPH
22.680,- s DPH

Zapojte žáky aktivně do výuky

Vizualizér

vizualizer

Pomocí snímací kamery můžete snímat stránky učebnice nebo pokusy přímo do výukové hodiny.

Bezdrátový tablet

ebeam tablet

Bezdrátový tablet pracuje stejně jako interaktivní tabule se všemi funkcemi ovladatelnými přímo na tabletu. Na tabletu jsou funkce fixy, zvýrazňovače, obrazce, houba, ovládání zvuku, atd.. Bezdrátového přenos je zajištěn pomocí Bluetooth.

Hlasovací zařízení

hlasovani

Interwrite PRS RF je výkonný, flexibilí a současně dostupným systémem pro elektronické testování. Studenti mohou odpovídat na otázky a záznamy svých odpovědí provedou jednoduchým kliknutím – stiskem tlačítka.

12.700,- bez DPH
15.240,- s DPH

9.400,- bez DPH
11.280,- s DPH

18.900,- bez DPH
22.680,- s DPH

Vybavení jazykové učebny

Digitální jazyková učebna svými funkčními vlastnostmi splňuje nejnáročnější pedagogické požadavky na výuku. Využitím nejmodernějších technologií povrchové montáže, mikropočítačové techniky a působivého desingu představu je moderní přenosnou jazykovou laboratoř s minimálními nároky na obsluhu zařízení při zachování maximálních funkčních možností.

ucebna
© 2008 Interaktivní tabule | Do školy, učebny, prezentačních místností. Interaktivní tabule, výuka budoucnosti. | Vyrobilo: MFÁčko.cz | Mapa stránek