Interaktivní Aplikace eTabule

Interaktivní aplikace eTabule je určena především do školního, školícího a firemního prostředí, kde slouží ke zdokonalení přednášky a jejího zefektivnění pro maximální upoutání posluchače.

Na ovládacím interaktivním panelu jsou funkce barevné fixy s možností nastavení tliušťky a barvy, zvýrazňovač se stejnou funkcí jako fixa, obrazce jako například kolečko, obostranné šipky, jednostranné šipky, čtvrece, houba na mazání nakreslených obrazců, krokování jednotlivých vloženýh obrazců tam i zpět, tlačítko uložení obrázku s aktuálním dění na tabuli, klávesnice na vpisování písmen například do předpřipraveného diktátu ve wordu a dalších programech pomocí elektronického pera.

Software je lokalizovaný v českém jazyce!!

Pro školství je u systému dodáván nejrozšířenější český výukový software pro vytváření výukových hodin. Tento software má intuitivní ovládání a je jednoduše pochopitelný. Tento software je samozřejmě použitelný i na ostatních interaktivních tabulích jiných značek v plném rozsahu.

Program je univerzální nástroj pro vytváření interaktivních prezentací a podporu výkladu. Pomocí programu lze vpisovat poznámky do libovolné spuštěné aplikace, kreslit a zvýrazňovat části obrazu. Díky dynamickému uživatelskému rozhraní nabízí program právě ty nástroje, které v danou chvíli potřebujete. 

Možnosti interaktivního programu eTabule

  • kreslení po obrazovce (projekční ploše)
  • vytváření více snímkových prezentací
  • přidávání popisků
  • zvýrazňování
  • vkládání a odebírání objektů
  • nastavení stínu a průhlednosti
  • řazení objektů dle různých kritérií
  • vkládání obrázků
  • ukládání a načítání prezentací

Interaktivní aplikace eTabule umožnuje uživateli vytvářet interaktivní hodiny a je dodávána ZDARMA ke všem našim interaktivním setům. Je možné ji používat jak na interaktivní tabuli, tak na jakémkoliv počítači s operačním systémem Windows. 

Pokud máte zájem pouze o aplikaci, kontaktujte nás.

Přehledné rozdělení

Okno aplikace je rozděleno do několika částí – přehled stránek, galerie obrázků a flash souborů (kde lze nalézt připravené multimediální soubory, ale přidat i vlastní), hlavní ovládací lišta a plovoucí kreslící lišta.

 

Jednoduché ovládání

Ovládání eTabule je intuitivní mimo jiné proto, že byla vyvinuta podle přání a zkušeností jejích uživatelů. Aplikace obsahuje velké množství funkcí od kreslení nejrůznějších objektů přes rozeznávání tvarů a písma, možnosti kreslit ve vrstvách, možnost zobrazit pouze část obrazovky pomocí funkce ‚kukátko‚, nebo například připojení různých interaktivních akcí k nakresleným objektům.

Uživatelé mohou vytvářet obsah vlastní, nebo využít galerii obrázků a flashových doplňků hodin, které přiložená galerie obsahuje.

Interaktivní hodiny ihned k použití

V současné době existuje velké množství již vytvořených hodin, které mohou být okamžitě použity a to hodiny vytvořené přímo v aplikaci eTabule, či v konkurenční aplikaci SMART Board.