Proměníme vaši výlohu nebo jiné reklamní místo v obrazovku.

…. a to pomocí samolepící folie pro zpětnou projekci 3M Vikuiti. Ta je určena především do velmi exponovaných světelných podmínek, kde prozatím nebylo možné, vzhledem k vysoké intenzitě okolního světla, projekci realizovat. Výsledný obraz totiž neovlivňují žádné vnější světelné zdroje. Jeho pozorovací úhel je 180° bez jakékoliv změny kvality či intenzity projekce!

S multimediálními digitálními displeji Vikuiti™ můžete jakékoli okno nebo skleněnou příčku proměnit v digitální multimediální projekční obrazovku – stačí jen nalepit fólii Vikuiti™ pro zadní projekci a nainstalovat 3M projektor. Ideální pro dynamickou reklamu a reklamní sdělení. Výloha vašeho obchodu, okno, nebo skleněná plocha polepená touto fólií se může stát atraktivním komunikačním prvkem na jakékoliv hlavní třídě nebo v obchodním centru. Sdělení a zobrazovaný obsah lze snadno vzdáleně měnit díky softwaru 3MTM Digital
Signage. Displeje mohou mít prakticky jakýkoli tvar či rozměry. Folie se dá řezat nebo sříhat stejně jako papír. K dispozici jsou také lehké a pevné Vikuiti™ obrazovky pro zadní projekci, které lze instalovat na stojanech anebo zavěsit do prostoru. Cenově dostupnější než plazmové monitory. Jasnější a ostřejší než běžné obrazovky. Dostupné ve všech tvarech a velikostech. Digitální okenní displeje Vikuiti™. Maximální vizuální efekt z každého úhlu.